O nas

Biuro Rachunkowe Dominus

Kompleksowe usługi księgowe

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe na trenie miast Poznań i Warszawa . Aktywnie angażujemy się w sprawy klientów, zawsze starając się znaleźć optymalne rozwiązanie i pomóc w podjęciu najkorzystniejszej decyzji. Bierzemy pełną odpowiedzialność za rzetelność prowadzonych ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń z ZUS i US. Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.
Dominus w liczbach
0
Zadowolonych klientów
z usług księgowych i doradztwa
0
Lat na rynku
finansowo - księgowym
0
Zaangażowanych specjalistów
w codzienną pracę z klientami
nasz cel

Świadczenie wysokiej jakości usług

Potrzeby naszych klientów wyznaczają standardy naszego działania.

Indywidualizujemy proces świadczenia usług, gdyż jest dla nas rzeczą oczywistą, iż każdy podmiot ma zróżnicowany układ priorytetów oraz inaczej ukierunkowane potrzeby, co uzależnione jest choćby od branży, rozmiarów działalności czy formy organizacyjno-prawnej przedsiębiorstwa.

Podejmujemy się obsługi zarówno większych spółek, jak i pomagamy mniejszym czy nowo powstałym podmiotom gospodarczym dopiero rozpoczynającym działalność.

Rekomencacje

Klienci o nas

Nasze przedsiębiorstwo ma jak najlepsze doświadczenia wynikające ze współpracy z tą firmą, wynikające z ponadprzeciętnej solidności oraz profesjonalizmu.

Flexofabrik Sp. z o.o.

W ramach działalności firmy w obecnym jej charakterze współpracujemy z Kancelarią Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości od samego początku. Po tym czasie nie możemy sobie wyobrazić lepszej obsługi księgowej i kadrowej. Nieocenioną pomocą są także porady dotyczące kwestii innych niż rachunkowe a niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej.

Young and Gifted

Mając na względzie nasze wspólne wieloletnie doświadczenia chcielibyśmy podkreślić wysoki stopień dyspozycyjności w zakresie naszej potrzeby konsultacji, a także bieżącej znajomości nie tylko prawa podatkowego, ale także jego wykładni i – co szczególnie istotne – jego praktycznego zastosowania.

Open Profit Drejling i Wspólnicy S.j.

Dzięki współpracy z kancelarią Dominus zagadnienia związane z księgowością wydają się być bardziej zrozumiałe, co wpływa na tak istotne w tej sferze działalności przedsiębiorstwa poczucie bezpieczeństwa wynikające z fachowo wykonanej usługi.

ELEKTRO-MAGNES Sp. z o.o. Sp. K.

Z Kancelarią Dominus współpracujemy od wielu lat. Z pewnością w obecnych warunkach kiedy to biurokracja i brak jednoznacznego orzecznictwa i postępowania urzędów prowadzi do bałaganu i wynikających z tego problemów, posiadanie pomocy fachowego biura jest nieocenione.

Jabłkowy Sp. z o.o.

Pomimo znacznego stopnia złożoności naszych operacji gospodarczych, skomplikowanych procedur prawnych, a także księgowo-podatkowych, kancelaria zawsze fachowo i rzetelnie potrafi ocenić możliwe rozwiązania.

WRI-COMPLEX

Obsługującą nas kancelarię cenimy przede wszystkim za profesjonalizm oraz nietuzinkowe i indywidualne podejście do naszych oczekiwań. Rekomendujemy sposób komunikacji jak również partnerską, opartą na daleko posuniętym zaufaniu atmosferę współpracy z kancelarią (…).

POLVATEX Sp. z o.o.

Nasza współpraca z kancelarią przebiega bez zarzutu, jest bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca. Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości to podmiot wykonujący swoje zadania terminowo, rzetelnie i sprawnie.

PNP Sp. z o.o.

Cennym atutem rekomendowanej firmy jest umiejętność przekazywania zawiłej problematyki językiem zrozumiałym dla osób nie zajmujących się księgowością profesjonalnie.

NECOTE Sp. z o.o.

Z naszej wzajemnej współpracy jesteśmy w pełni zadowoleni i dlatego z przekonaniem polecamy Kancelarię Dominus wszystkim przedsiębiorcom poszukującym kompetentnego specjalisty z branży usług i doradztwa podatkowo-księgowego.

KOWEX s.c.

Naszą współpracę z Kancelarią Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości Dominus rozpoczęliśmy w grudniu 2006r. i od tego czasu korzystamy z usług prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwa podatkowego. (…) Z naszej dotychczasowej współpracy z kancelarią jesteśmy nadzwyczajnie zadowoleni, gdyż zawsze możemy liczyć na fachową poradę i pomoc (…).

Insmont Sp. z .o.o.

Mając na uwadze ponad 3-letnią, nienaganną współpracę, z satysfakcją udzielamy Kancelarii Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości Dominus najlepszych referencji do współpracy z przyszłymi, a także obecnymi klientami.

DMKM MALICKI

nasz zespół

Eksperci gotowi do współpracy z Tobą

Robert Mrówka

Doradca Podatkowy

Łukasz Kluczyński

Doradca Podatkowy

Marta Walkowiak

Samodzielna Księgowa

Weronika Gręda

Samodzielna Księgowa

Katarzyna Śliwińska

Samodzielna Księgowa

Krzysztof Ulicki

Specjalista ds. podatków i rachunkowości

Honorata Nowak

Samodzielna Księgowa

Jolanta Witosławska

Samodzielna Księgowa

Jagoda Lis

Samodzielna Księgowa

Katarzyna Okorska

Samodzielna Księgowa

Sylwia Filipowicz

Samodzielna Księgowa

Dagmara Rzyska

Samodzielna Księgowa

Dorota Drożdżyńska

Samodzielna Księgowa

Natalia Szczęsna

Asystentka Samodzielnej Księgowej

Monika Szrama

Asystentka Samodzielnej Księgowej

Angelika Springer

Asystentka Samodzielnej Księgowej

Beata Kawicka

Asystentka Samodzielnej Księgowej

Aneta Landowska

Asystentka Samodzielnej Księgowej

Jolanta Janeczek

Asystentka Samodzielnej Księgowej

Milena Markiewicz

Asystentka Samodzielnej Księgowej

Ilona Olejniczak

Asystentka Samodzielnej Księgowej

Wiktoria Bylinko

Asystentka Samodzielnej Księgowej
Siedziba główna

Zostaw nam wiadomość

Adres: Piłsudskiego 62, 64-600 Oborniki
Telefon: 61 29 60 307 lub +48 601 453 451
Email: kontakt@dominusgd.pl